کمک های نقدی

کمک های نقدی

از تمایل شما برای کمک به مادران و کودکان انجمن اهسا سپاسگزاریم.
شما می توانید کمک های نقدی خود را از روش های مختلف ازجمله مراجعه به دفتر انجمن اهسا، یا واریز وجوه به حساب های بانکی اهسا جهت حمایت از مددجویان اهسا اهدا نمایید. روش دیگر برای اهدای کمک های نقدی در قالب کمک های عمومی و نذورات خاص پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب است.در صورت تمایل گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کنید.

همیار عزیز! از آنجایی که انجمن اهسا همواره علاقه مند به ارائه بالاترین سطح از شفافیت و پاسخگویی به نیکوکاران و ذیربطان خود است، همواره در جهت ثبت دقیق اطلاعات مربوط به وجوه اهدایی و کمک های مردمی تلاش می نماید. لذا خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حساب های محک،‌فیش بانکی را از طریق تلفکس به شماره ۰۲۶۳۲۸۱۶۲۶۱ با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل چگونگی استفاده از مبلغ پرداختی و نذورات خاص را با درج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با موسسه مراتب را به اطلاع همکاران ما برسانید.
در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق شماره تلفکس های بالا با دفتر انجمن اهسا تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید. همکاران ما طی ۷۲ ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت و مشتاقانه پاسخگوی شما خواهند بود.