قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات خریدهای الکترونیکی از سایت انجمن اهسا

خیّر گرامی، موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه آنلاین سایت می‌باشد و استفاده از آن به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد.

کالاهای ارائه شده در قسمت نمایشگاه سایت، ساخته‌های دستی مددجویان انجمن است که زنان سرپرست خانوار و مادران ایتام ایدز یا کودکان توانیاب هستند و خرید از نمایشگاه انجمن درآمدی برای این بانوان می‌باشد.

قوانین عمومی:

کلیه اصول و رویه‌های انجمن همیاران سلامت پرور البرز (اهسا) منطبق با قوانین کشوری، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج و سرویس‏‌های انجمن اهسا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

استفاده از سایت:

این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را (مشخصات فردی، نشانی پستی، شماره تماس، ایمیل و ….) در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع ارسال درست و به موقع سفارش خواهد شد و هرگونه خسارت وارده متوجه مشتری می باشد.

فروشگاه اینترنتی انجمن هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (از قبیل نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

ارتباط نمایشگاه الکترونیکی اهسا با کاربران از طریق www.ehsacharity.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده‌اند (نشانی، تلفن و …) صورت می‌پذیرد.

نمایشگاه اینترنتی انجمن اهسا در هیچ صورت اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات فروش کالا:

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی انجمن اهسا، سایت www.ehsacharity.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی انجمن اهسا انتخاب نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال است که در سبد خرید بصورت اتوماتیک و بر اساس تعرفه های حمل و نقل محاسبه و به قیمت کالا اضافه می گردد.

مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی انجمن درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاستهای خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل سفارش را هنگام تحویل کالا بپردازد.

-ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات:

شرایط حمل و تحویل کالا:

ارسال سفارشات در محدوده شهر کرج از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران استفاده می شود.

۱- در مراکز استان و شهرستان (غیر از تهران):

حمل کلیه سفارشات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و بطور معمول و بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت بطول می انجامد.

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۵ و در روز پنج‌شنبه تا ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند، در همان روز به پست تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده و یا در روزهای تعطیل رسمی ثبت شوند در اولین ساعت‌های روز کاری بعد تحویل داده می‌شوند.

برای هر محموله یک بارکد رهگیری توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت شرکت پست به نشانی زیر استفاده نمائید.

http://itemtracking.post.ir

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی انجمن اهسا هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

۲- در محدوده شهر کرج:

حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و عموما بین ۱الی ۳ ساعت بطول می انجامد.

پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۵ و در روز پنج‌شنبه تا ساعت ۱۲ ظهر ثبت شوند، در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده و یا در روزهای تعطیل رسمی ثبت شوند در اولین ساعت‌های روز کاری بعد تحویل داده می‌شوند.مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.